Şuanda istek bulunmamaktadır..
Anasayfa Magazin Yudum’dan Yeni Proje “Nalına da Vur”

Yudum’dan Yeni Proje “Nalına da Vur”

0 Yorum
Yudum

Yudum

Yudum’dan Yeni Proje “Nalına da Vur”

Yudum, bu yaza damgasını vuracak yeni teklisi “Nalına da Vur” u sevenleriyle paylaştı.Sözü ve Müziği türkülere büyük emek vermiş ve 2017 yılında yitirdiğimiz Ali Kızıltuğ’a ait olan “Nalına da Vur” eserinin düzenlemesini Hakan Sunul yaptı.

“Geçtiğimiz yaz büyük saygı duyduğum Mahzuni Baba’nın “Ağla Gözüm Ağla” türküsünde denediğimiz yeni düzenleme çok beğenildiği için bu yazda “Nalına da Vur” türküsünü aynı tarz düzenleme ile müzik severlerle buluşturdum” diyen Yudum, gençler türkü dinlemiyor klişesine de katılmadığını ifade ederek Bakın geçen yaz nasıl “Ağla Gözüm Ağla” gençlerin dilindeydiyse, şimdide “Nalına da Vur” aynısını yaşayacak. Gençler türkü dinliyor, yeter ki biz onlara güncel düzenlemelerle türküleri sunalım”Avrupa Müzik etiketiyle  tüm dijital platformlarda yerini alacak olan “Nalına da Vur” eserinin klipini Faysal Tokmak çekti.

Canlı Radyo Dinle PusulaFM.Com Üzerinden Online Olarak Dinlenebilen Online Radyo Dinle PUSULA FM’de Müzik ve Magazin Dünyasından En Son Haberler En Hit Şarkılar Klipler Canlı Bağlantılar ve Eğlenceli Paylaşımlar İçin Pusulanızın Yönü PUSULA FM ve İnstagram Hesabında Olsun!

Yudum'dan Yeni Proje “Nalına da Vur”

Yudum’dan Yeni Proje “Nalına da Vur”

Konuya henüz yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

00:00
error: Content is protected !!