Şuanda istek bulunmamaktadır..
Anasayfa Magazin Özgür Ordulu Orka Orkestrası’ndan “Mevsim Bahar”

Özgür Ordulu Orka Orkestrası’ndan “Mevsim Bahar”

0 Yorum
Özgür Ordulu Orka Orkestrası

Özgür Ordulu Orka Orkestrası

Özgür Ordulu Orka Orkestrası’ndan “Mevsim Bahar”

Özgür Ordulu Orka Orkestrası yeni şarkısı “Mevsim Bahar” ile müzik severlerle buluşuyor. Sözü ve müziği Feyyaz Kuruş’a ait olan “Mevsim Bahar”, Nilüfer Örer tarafından ilk olarak 1997 yılında seslendirildi. Özgür Ordulu Orka Orkestrası “Mevsim Bahar” ile modern soundu 90’lar esintileriyle birleştirerek 2023 yazına damga vurmaya devam ediyor.

Düzenlemesi Enver Günen’e ait olan şarkının mix-mastering’i Özgür Yurtoğlu tarafından yapıldı. Yapımcılığını Orka Music Company ve Özgür Ordulu’nun üstlendiği “Mevsim Bahar”, Özgür Ordulu Orka Orkestrası’nın 11. Single çalışmasıdır.

Single kapak fotoğrafı ve imaj fotoğrafları için Orka Orkestrası, Ali Kaleli’nin objektifine poz verdi. Single’ın kapak tasarımı Emrah Özdoğan tarafından yapıldı.

Şarkının video klibi Emrah Özbilen yönetmenliğinde İstanbul Büyükçekmece sahilinde çekildi. Özgür Ordulu Orka Orkestrası video klipte yaz aylarının enerjisini ve renklerini yansıtan ve 90’lar dönemine göz kırpan bir hikaye anlatıyor. Video klipte Make up ve Saç Tasarım Roya Sarvari’ye ait.

Canlı Radyo Dinle PusulaFM.Com Üzerinden Online Olarak Dinlenebilen Online Radyo Dinle PUSULA FM’de Müzik ve Magazin Dünyasından En Son Haberler En Hit Şarkılar Klipler Canlı Bağlantılar ve Eğlenceli Paylaşımlar İçin Pusulanızın Yönü PUSULA FM ve İnstagram Hesabında Olsun!

Özgür Ordulu Orka Orkestrası'ndan "Mevsim Bahar"

Özgür Ordulu Orka Orkestrası’ndan “Mevsim Bahar”

Konuya henüz yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

00:00
error: Content is protected !!