Şuanda istek bulunmamaktadır..
Anasayfa Magazin Kafadar “Vur Dibine”

Kafadar “Vur Dibine”

0 Yorum
Kafadar

Kafadar

İbrahim Erkal “Hürmet” albümünün yeni teklisi “Vur Dibine” yayında!

 

Alternatif müziğin sevilen isimlerinden Kafadar, “Vur Dibine” şarkısını kendi tarzlarında yeniden yorumladı. İbrahim Erkal’ın 2015 yılında yayımlanan “Nefes 1” albümünde yer alan, söz ve müziği İbrahim Erkal’a, yeni düzenlemesi Selim Çaldıran’a ait “Vur Dibine” dijital platformlarda yerini aldı.

Zamanın ruhunu yakalayan şarkılara imza atan ve 11 Mayıs 2017’de aramızdan ayrılan, arabesk fantezi müziğin en önemli isimlerinden İbrahim Erkal, iki yılı aşkın süredir üzerinde titizlikle çalışılan çok özel bir saygı albümüyle anılıyor.

Uzun zamandır yeni bir proje yayınlamayan, Unkapanı’nın en güçlü yapım şirketlerinden Ulus Müzik etiketiyle çıkacak İbrahim Erkal “Hürmet” albüm serisinin prodüktörlüğünü İskender Ulus gerçekleştirdi.

3 bölümden oluşan albümden, kısa aralıklarla, albümde her tarzın en güçlü yorumcularının yeniden hayat verdiği şarkılar dinleyicinin beğenisine üçlü gruplar halinde her ay sunulmaya devam ediyor.

Canlı Radyo Dinle PusulaFM.Com Üzerinden Online Olarak Dinlenebilen Online Radyo Dinle PUSULA FM’de Müzik ve Magazin Dünyasından En Son Haberler En Hit Şarkılar Klipler Canlı Bağlantılar ve Eğlenceli Paylaşımlar İçin Pusulanızın Yönü PUSULA FM ve İnstagram Hesabında Olsun!

İbrahim Erkal “Hürmet” albümünün yeni teklisi “Vur Dibine” yayında!

İbrahim Erkal “Hürmet” albümünün yeni teklisi “Vur Dibine” yayında!

Konuya henüz yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

00:00
error: Content is protected !!