Şuanda istek bulunmamaktadır..
Anasayfa Magazin Harbiye’de Süperstar Fırtınası!

Harbiye’de Süperstar Fırtınası!

0 Yorum
Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Harbiye’de Süperstar Fırtınası!

Ajda Pekkan, geçtiğimiz akşam BKM organizasyonu ve Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda DenizBank Açıkhava etkinlikleri kapsamında Harbiye’de konser verdi. Denizbank Harbiye Açıkhava Etkinlikleri, Ajda Pekkan konseriyle devam etti. Melek kanatlı kostümüyle sahneye çıkan Pekkan, “Dünyaları da verseler hiçbir şey beni sizinle olmaktan daha mutlu edemez” dedi.

“KARMA BİR RUHUM”

Sahneye ilk çıktığı dönemden şarkılar da seslendiren Ajda Pekkan, “Ben karma bir ruhum. Arabeski de, Türk sanat müziğini de, Batı müziğini de seviyorum” şeklinde konuştu.

KARDEŞİYLE DÜET YAPTI

Şehrazat’ın şarkılarından oluşacak ‘Saygı’ albümünün çıkış parçası ‘Aşklayalım’ı seslendiren Pekkan, kendisini dinlemeye gelen Şehrazat’a teşekkür etti. Konserin sonunda kardeşi Semiramis Pekkan’ı sahneye davet eden Ajda Pekkan, kardeşiyle beraber, ‘Bu Ne Biçim Hayat’ şarkısını seslendirdi.

Canlı Radyo Dinle PusulaFM.Com Üzerinden Online Olarak Dinlenebilen Online Radyo Dinle PUSULA FM’de Müzik ve Magazin Dünyasından En Son Haberler En Hit Şarkılar Klipler Canlı Bağlantılar ve Eğlenceli Paylaşımlar İçin Pusulanızın Yönü PUSULA FM ve İnstagram Hesabında Olsun!

Harbiye'de Süperstar Fırtınası!

Harbiye’de Süperstar Fırtınası!

Konuya henüz yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

00:00
error: Content is protected !!