Şuanda istek bulunmamaktadır..
Anasayfa Magazin Çelik’ten Yeni Klip!

Çelik’ten Yeni Klip!

0 Yorum
Celik

Celik

Çelik’ten Yeni Klip!

Çelik’in Arpej Yapım etiketiyle 21 Nisan’da yayınlanan “İz Düşümü” albümünde farklı sounduyla dikkatleri üstüne çeken şarkısı “Bana Fark Etmez” kliplendirildi. Klip, şarkının aynı zamanda aranjesini de üstlenen Özgür Karakaya yönetmenliğinde çekildi.

Çelik, “Bana Fark Etmez” şarkısıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Aşk şarkıları yazdım 1985 yılından beri; bu şarkılar kalplere yazıldı. Kalplere yazılan bu sahici şarkıların kalplerde çınlaması ve halen söyleniyor olması hayatımın en mutlu olayı. Ve şimdi bir şarkım daha var; “Bana Fark Etmez”. Sözleri ayrı güzel, müziği ayrı güzel ve üstelik de şahane bir aranje ile paylaşıyorum. Şarkılarımı yıllardır dinleyenler yazın dinleyecek bir şarkı arıyorlarsa işte o şarkı bu şarkı: Bana Fark Etmez.”

Çelik’in “Bana Fark Etmez” şarkısının klibi bugün saat 18.00’de Arpej Yapım’ın Youtube hesabında yayında.

Canlı Radyo Dinle PusulaFM.Com Üzerinden Online Olarak Dinlenebilen Online Radyo Dinle PUSULA FM’de Müzik ve Magazin Dünyasından En Son Haberler En Hit Şarkılar Klipler Canlı Bağlantılar ve Eğlenceli Paylaşımlar İçin Pusulanızın Yönü PUSULA FM ve İnstagram Hesabında Olsun!

Çelik'ten Yeni Klip!

Çelik’ten Yeni Klip!

Konuya henüz yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

00:00
error: Content is protected !!